İsrail Suriye'de İran'ı Hedef Aldı! Kritik isim öldürüldü

Tesnim haber ajansı, saldırıda Şam'daki İran Büyükelçiliği'ndeki konsolosluk binasının hasar gördüğünü, yerel kaynaklara göre 5 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.

İSRAİL HEDEFLENDİ

Öte yandan Suriye haber ajansı SANA'nın askeri bir kaynağa dayandırdığı haberde, İsrail güçlerinin hava saldırısında Şam'ın Mezze semtindeki bir binanın hedef alındığını okuyoruz.

Haberde şu ifadelere yer verildi: “Hava savunma sistemleri düşmanın havadaki bazı füzelerini yakaladı ve düşürdü.” İfadesi kullanıldı.

Saldırıda Şam'daki İran Konsolosluğu ve çevresindeki binaların da hasar gördüğü kaydedildi.

KRİTİK İSİM HAYATINI KAYBETTİ

İran medyası, İsrail'in Şam'daki konsolosluk binasına düzenlediği hava saldırısında Devrim Muhafızları Ordusu komutanlarından Tuğgeneral Zahidi'nin hayatını kaybettiğini duyurdu.

Kaynak: AA

Bu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Behzat Emir seçim zaferini 'Erik Dalı'yla kutladı!  O anlar günün olayı haline geldiBehzat Emir seçim zaferini 'Erik Dalı'yla kutladı! O anlar günün olayı haline geldi
İtfaiyeciler alevlerin arasında kaldı!  Halatla binadan aşağı inerken düşerek yaralandı.İtfaiyeciler alevlerin arasında kaldı! Halatla binadan aşağı inerken düşerek yaralandı.
Boşanmak üzere olan karısını önce silahla vurdu, sonra rehin aldı!Boşanmak üzere olan karısını önce silahla vurdu, sonra rehin aldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir