Bayraklı'da yaz spor okulları başladı – SPORT

Kayıtları devam eden kurslarda çocuklar yaz tatillerini verimli geçirirken hem eğlenip hem de öğrenebilecekler. Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Tüm çocuklarımızı yaz spor okullarına bekliyoruz.”

13 YERDE KURS FIRSATLARI
Bayraklı Belediyesi'ndeki yaz spor okulları çocukların gelişimini destekleyerek yaz tatillerini verimli geçirmelerine olanak tanırken, sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanmalarına da yardımcı oluyor. Bu kapsamda Bayraklı'da yaşayan 5-13 yaş arası çocuklar 13 branşta açılan spor okullarına katılabilecek. Futbol, ​​basketbol, ​​voleybol, atletizm, tekvando, jimnastik, badminton, bale, kick boks, karate, güreş, masa tenisi ve muay thai kurslarıyla çocuklar spor dolu bir yaz tatili yaşayacak. Ayrıca engelli sporculara yönelik pinpon, dans, korniş ve basketbol kursları düzenlenecek. Kursa katılmak isteyenlerin başvuruları Bayraklı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisi'nde kabul edilecek. 0232 371 23 00 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

HERKES İÇİN SPOR
Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, şunları söyledi: “Bayraklı Belediyesi olarak yaz aylarında spor faaliyetlerimizi ve kurslarımızı yaz spor okullarıyla sürdürüyoruz. Bu sayede binlerce öğrencimizi sporla tanıştıracağız. Sporu ve sağlıklı yaşamı desteklemeye başladık.”
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir