Yasak Elma 153. son bölüm full izle FOX Tv! Yasak Elma 153. bölüm izle!

Yasak Elma 153. bölümüyle izleyenlerini gene ekran başına kilitledi. Fox Tv’nin entrika kasırgası estiren dizisi Yasak Elma’nın son bölümde Yıldız, Doğan’ı tekrardan hayatına alıp almamak mevzusunda tedirginlik yaşarken yaşayacağı şoku hemen hemen bilmiyordur… İşte kaçıranlar için Yasak Elma 153.bölüm İzleme linki ve son bölümde yaşananlar. Yasak Elma 153. bölüm full izle FOX Tv!

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’in yer almış olduğu Yasak Elma 153.Bölüm İzleme linki sizlerle…

YASAK ELMA 153. SON BÖLÜM FULL İZLE FOX TV!

Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

YASAK ELMA 153. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Yasak Elma dizisinin ekrana gelen son bölümünde Yıldız ve Doğan yakınlaşmaya başlarlar. Yıldız bir karar vermek zorundadır.

Nadir ise Engin’le yakınlaşma çabasındadır. Ne yazık ki, Engin’in Yıldız’a olan ilgisi fazlaca büyük yanlış anlamalara yol açacaktır.

FOX TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizilerinden Yasak Elma’nın yeni bölümünde Doğan, Yıldız’dan intikam almak için harekete geçer ve kendisini yemeğe çağrı eder. Yıldız, Doğan’ın kendisine tekrardan evlenme teklifi edeceğini düşünürken Doğan’ın planı ise bambaşkadır.

Doğan aslına bakarsak kime teklif edecek?

ÖNCEKİ BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Yıldız’ın yitik olması ve bulunamaması Doğan’ı çileden çıkarır. Doğan, Yıldız’ı ararken, ona olan hislerinin bitmediğini de anlamış olur.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası