Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Abdullah Avcı ile İstanbul’da buluştu

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, teknik direktör Abdullah Avcı ile bir araya geldiklerini belirterek, “Alınacak tedbirleri, yapılacak olan emek harcamaları, çözüm önerilerini beraber değerlendirdik” dedi.

Ağaoğlu, AA muhabirine, teknik direktör Abdullah Avcı ile bugün İstanbul’da bir araya geldiklerini ve bu görüşmede genel bir değerlendirme yaptıklarını beyan etti.

Son hafta alınan saha neticeleri ve ileriye dönük olarak kısa ve orta vadede yapacakları emek harcamalar ile alacakları önlemler mevzusunda geniş kapsamlı bir değerlendirmede bulunduklarını vurgulayan Ağaoğlu, şunları kaydetti:

“Alınacak tedbirleri, yapılacak olan emek harcamaları, çözüm önerilerini beraber değerlendirdik. Kamuoyunun da bundan herhangi bir endişesi, şüphesi olmasın. Her zamanki şeklinde takımımıza, hocamıza güveniyoruz. Taraftarımıza göstermiş olduğu sabırdan dolayı teşekkür ediyoruz. Saha sonuçlarının onları hepimizden fazla üzdüğünü biliyoruz. Göstermiş oldukları destekten dolayı taraftarlarımıza, camiaya minnettarız. Onların desteğine her zamankinden daha çok ihtiyacımız olacak.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası