Teşkilat 52. bölüm full izle Youtube! Teşkilat 52. Bölüm izle tek parça!

Teşkilat dizisi 52. bölümüyle ekrana geldi. Sevilen aksiyon dizisi Teşkilat’ın son bölümünde Hartley’in kurduğu kurnaz plan, Teşkilat için beklemedikleri bir hadisenin yaşanmasına sebep olurken Zehra ise büyük bir tehdidin gölgesinde kalır… Teşkilat’ın son bölümünü izleyemeyenler için Teşkilat 52. bölüm full seyretme linki tek parça halinde haberimizde içeriyor.

TEŞKİLAT 52. BÖLÜM IZLE TEK PARÇA (TRT İZLE)

Bazı kahramanlar vardır; devlet onlarla yaşar, adları tarihe gömülür…

TEŞKİLAT 52. BÖLÜM FULL İZLE YOUTUBE

Ölmeden ilkin ölenlerin hikayesi Teşkilat, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları ihtiyaç duyulan sıkıntılı bir görevi kabul ederek, kelimenin tam anlamıyla “yer altına” inen yedi vatan sevdalısının mücadelesini, fedakarlıklarını, adanmışlıklarını ekrana getiriyor.

TEŞKİLAT 50. BÖLÜM ÖZETİ

Teşkilat dizisinin 52. bölümünde Hartley ile kurulan ilk temastan sonrasında Ömer, almış olduğu yeni bir istihbaratla tehlikeli sonuç operasyon için kolları sıvar.

Teşkilat’a dönmek için girmiş olduğu sıkıntılı testlerden başarıyla geçen Zehra, operasyona dahil olur.

Mahallede Korkut’un yokluğunun fark edilmesinin arkasından Efkar almış olduğu bilgiyle derhal yola çıkar.

İçinde bulunmuş olduğu durumdan kurtulmak için çabalayan Korkut canının derinden yanacağı ilk bedeli ödemek zorunda kalır.

Efkar ve Korkut, girdikleri dönülmez yolda ilk adımı atarlar. Yol, onlar için daha yeni adım atmıştır…

Hartley’in kurduğu kurnaz plan, Teşkilat için beklemedikleri bir hadisenin yaşanmasına sebep olurken Zehra ise büyük bir tehdidin gölgesinde kalır…

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası