Terörist Kalkan’dan muhalefete destek mesajı: Onlarla beraberiz

Terör örgütü PKK’nın elebaşlarından Duran Kalkan, saklandığı sığınaktan yayınladığı mesajla muhalefete seslendi.

Terörist Kalkan, “Ikimiz de bu senenin bu şekilde sonuçlar ortaya çıkarması için hareket olarak her türlü mücadeleyi yürüteceğiz. Bu hareketin gerçekleşmesini isteyen her insana ihtiyaç duyulan desteği vereceğiz. Onlarlar biriz, beraberiz.” ifadelerini kullandı.

Kalkan sözlerini şöyleki sürdürdü:

“Karşıcılık yeniliği verebilir. Fazlaca daha etkili olabilirler. Parti, oluşturmak, siyasal savaşım etmek, seçime girmek zor bir iş midir? Bu 2023 yılı Türkiye’de demokratik devrim yılı. Dolayısıyla Türkiye’de büyük değişiklik yılı. 2023 bu şekilde olmaya adaydır. Kendisini bu şekilde bir şeyin içinde görenler doğru anlasınlar, iyi birleşsinler, vazife ve sorumluluklarının bilinciyle hareket etsinler.

“ONLARLA BİRİZ”

2023 Türkiye’de tarihte olmamış bir devrim yılı haline gelebilir. Bizim diyeceğimiz bu, hedefimiz. bu. Ikimiz de bu senenin bu şekilde sonuçlar ortaya çıkarması için hareket olarak her türlü mücadeleyi yürüteceğiz. Bu hareketin gerçekleşmesini isteyen her insana ihtiyaç duyulan desteği vereceğiz. Onlarla biriz, beraberiz.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası