Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Çorum'da açıklamalar

Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Çorum’da açıklamalar – Son Dakika Haberleri İnternet

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Çorum'da açıklamalar

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Maşallah Çorum yine bugün bambaşka. Sevgili Çorumlular, sizleri en kalbi duygularımla, hürmetle muhabbetle selamlıyorum. Dün meydana gelen depremden dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yaklaşık 3 buçuk yılın ardından tekrar Çorum’da sizlerle beraber olmanın mutluluğu içindeyim. 

Buradan bu coşkulu meydandan tüm Çorum’a, ilçelerine, köylerine selamlarımı gönderiyorum. 

2019 seçimleri öncesinde 12 Şubat’ta bize verdiğiniz sözü tuttuğunuz için size teşekkür ediyorum. O gün meydanlara sığmamıştık. Çorum bugün de destan yazıyor.

Bu kardeşinizi bağrınıza bastığınız için sizlerle gurur duyuyorum, şükranlarımı sunuyorum. Biliyorum yine kendini bilmezler çıkacak, aramızdaki muhabbete kara çalmaya çalışacaklar. Bu sevgi selini hafife alacaklar.

Varsın onlar bizim nasıl bir memleket sevdası içinde olduğumuzu anlayamasınlar. Biz dili olup söyleyemeyenlere rağmen muhabbetimizi güçlendireceğiz.

Çorum’a eserlerimizle mührümüzü vurmayı sürdüreceğiz. Sizin hayır dualarınız olduğu müddetçe bize duraklamak yok.

Şehrimize modern bir stadyum kazandırmanın müjdesini vermiştik. 15 bin kişilik stadyumu kullanıma açtık. Çorum şu anda 2. ligde. 2. lig Çorum’a yakışmaz. Stadyumun hayırlı olmasını temenni ediyorum. Çorum belediyemiz, şehrimizi güzelleştirmek için taş üstüne taş koymaya devam ediyor. 

Yarın partimizin 21. yıl dönümüne ulaşacağız. 14 Ağustos 2001’de hangi heyecanla yola çıktıysak o heyecanla çalışmaya devam edeceğiz.

Şimdi şurada bir tane poster görüyorum: 6’lı masa menüsü diyorlar. Herhalde siz bu menüyü görmüşsünüzdür. Yalan çorbası, kandil dolması, laf salatası, Selo kahvaltısı var, başka Washington portakalı var. 

Doğalgazı çıkarttığımız andan itibaren bu ülke bambaşka olacak daha güçlü olacak. 

TARIM KREDİ MARKETLERİNDEKİ İNDİRİM

Koyun kuzuda yüzde 25 indirim yaptık, pazartesi de büyükbaşta yüzde 30-35 indirime gidiyoruz. Tarım kredi kooperatiflerinde 40 üründe indirime gidiyoruz. 

ÇORUM’A YATIRIM MÜJDESİ

Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi’nde 6 milyar lira yatırımla barut, fişek ve kapsül üretim fabrikası açıyoruz.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası