Savaş Akademisi Film İncelemesi

Kendine saygısı olan herhangi bir film aşığı, bir noktada Polis Akademisi filmlerinin faulüne düştü. Onları elden çıkarmak çok kolay olsa da, Blue Oyster Bar’ı veyaTackleberry’nin aşırı hevesli ateşli silah eğitimini hatırlarken en ufak bir gülümsemeyi bile yükseltmeyen biri olduğundan şüpheliyim. Dizi kesinlikle hoş karşılanmadı ve o kadar iyi yaşlanmadı, ancak ilk birkaç çaba hala ucuza almaya değer.

Gülünç ikinci çabaların yanı sıra, bu erken Polis Akademisi filmlerinin başarısı çok, çok daha kötüsünden sorumluydu.
80’lerde, Mahoney, Hightower ve arkadaşlarının arkasındaki adam Neal Isreal, önceki gişe başarısını tekrarlamakta oldukça başarısız olan benzer temalı birkaç filmle aynı komedi zeminini yeniden ele aldı. 1985’te, bir grup kötü sürücünün onları düz ve dar yolda tutmak için trafik okuluna gönderildiği bir film olan MovingViolations’ı yönetti .
Nispeten başarısız olmasına rağmen, Isreal havlu atmayı reddetti ve bir yıl sonra Combat Academy ile geldi .

Combat Academy’yi yıllar önce çok, çok sessiz bir hafta sonu boyunca bir süpermarketin pazarlık kutusundan satın almıştım . Kapak beni içine çekti. Çılgın pozlar veren çeşitli aktörler, sizi onların çılgın eğlence dünyasına davet ediyor.
‘Ne eğlencesi’ diye düşündüm. ‘Bu adamlar bir buçuk saat geçirmek için eğlenceli bir grup gibi görünüyor’.Ayrıca, kalın cafcaflı harflerle, kapakta ‘George Clooney in…’ yazıyordu. Cloonster’ın büyük bir hayranı olan bu, sadece koleksiyona eklemek için sahip olmaya değerdi. Olduğu gibi, Gorgeous George’un belirgin bir şekilde unutulmaz bir rolde yer almadığını, benim gibi aptal insanları içine çekmek için koldaki varlığını duyduğuna şaşırmayacaksın.

Yani arsa, olduğu gibi. Şakayı seven iki uyumsuz, pratik şakalarını akıllıca yapmaları için bir askeri akademiye gönderilir. Doğal olarak, vardıklarında bazı tuhaf, çılgın kediler, orta derecede çekici dişiler, sert, saçma sapan bir askeri subay ile karşılaşırlar ve bir sürü komik sıyrıklara girerler. Ancak, Ruski’ler şehirde olduklarından ve bazı savaş oyunlarında kahramanlarımızı ve müfrezelerini almak istedikleri için her şey eğlence ve oyun değil.Yol boyunca, hepsinden önemlisi, arkadaşlığın gerçekten önemli olduğunu ve büyümenin zor olabileceğini keşfederler. Evet, bu böyle bir film.

https://izlefilmdizi.co/

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası