Pes etmeden sonuna kadar Fenerbahçe!

Fenerbahçe’nin kaptanı Altay Bayındır, toplumsal medya hesabından bir paylaşım yapmış oldu.

Ulusal file bekçisi, paylaşımında, “Sezonun bu döneminde kazanarak devam etmek fazlaca mühim. Hocamızın liderliği, hepimizin çabası ve özverisi ile sonuna kadar gideceğimize gönülden inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Altay Bayındır’ın açıklamasının tam metni şu şekilde;

“Yaşam kimi zaman her istediğimizi, daima bizlere vermeyebilir. Verilen emeğin karşılığını almak, kimi zaman düşündüğümüzden de zor olabilir. Bunun sonucunda zor zamanlar gelir; zor zamanlar ise sabır, kararlılık ve inandığın şey için daha fazlaca emek vermeyi gerektirir. Kendimden güvenilir olduğum üç şey var; hırsım, kararlılığım ve emek verme azmim.

Çalışmaya, gelişmeye ve daha iyi olmak için elimden geleni hayata geçirmeye devam edeceğim. Camiamın, taraftarlarımızın bana inancına güvenim tam.

Sezonun bu döneminde kazanarak devam etmek fazlaca mühim. Hocamızın liderliği, hepimizin çabası ve özverisi ile sonuna kadar gideceğimize gönülden inanıyorum. Taraftarımızın desteğiyle, pes etmeden, sonuna kadar Fenerbahçe!”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası