O Kız 20. bölüm tek parça izle! O Kız 20. Bölüm izle full!

O kız, yirminci bölümde seyirci karşısına çıktı. Başrollerini Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Orhonlu ve Dilin Döğer’in paylaştığı dizinin yeni bölümünde Ozan, Zeynep’in peşine düşüyor. Zeynep’in kalbini çalacak bir planı vardır. Ozan’ın sürprizi ne olacak? Ey Kız 20. bölüm full izle linki haberimizde. O Girl 20. bölüm tek parça izle!

O KIZ 20. BÖLÜM TAM İZLEYİN!

Özlem Günhan’ın yönettiği, senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı O Kız heyecan dolu yeni bölümüyle her çarşamba akşamı Kanal D’de.

O KIZ 20. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yapımcılığını İçerik Evi’nin üstlendiği Kanal D’nin en çok konuşulan dizisi O Kız yine izlenebilir bir bölümle ekrana geliyor. Yayınlandığı her bölümle seyirciden büyük beğeni toplayan dizinin yeni bölümünde Ozan ve Zeynep dünyaevine giriyor!

Yayınlandığı her bölümle seyirciden büyük beğeni toplayan dizinin 20.bölümünde Zeynep, Ozan’ın sürpriziyle çok şaşırıyor!

Melek ile Doruk’u öpüşürken gören Kadir, büyük bir duygusal yıkım yaşar ve kimseye görünmeden ortadan kaybolur. Ailesi endişeyle Kadir’i ararken Sitare, Kadir’i kapısında bulur. Melek ve Doruk’u gördükten sonra aşk acısıyla kalbi sızlayan Kadir, aşk acısını konuşmak için Sitare’ye gitti.

YENİ BÖLÜMDE ZEYNEP’İN KARARI SONRA O KIZ SEVİYOR!

Ozan beklenmedik bir şekilde Zeynep’e evlenme teklif eder. Herkesi şaşırtan Zeynep, Ozan’ın teklifini kabul eder. Ozan ve Zeynep’in arasındaki yüzükler yakılıp söz kesilince Doruk çılgına döner. Kadir ise Melek ve Doruk’un yaklaştığını görünce yıkılır ve teselliyi Sitare’nin kollarında arar.

Zeynep’in Ozan’la gerçekten evlenmek istediğine inanan Doruk, bunu Zeynep’e hiç belli etmese de duygusal olarak yıkılır. Zeynep ise Ozan konusunda yüzleşmek zorunda kaldığı oldubittilerin zorluğu içindedir.

Zeynep’in nişanından çok etkilenen Doruk, Kadir ve Melek’in nişanında bir gariplik olduğunu sezmiştir. Küçük bir şüphenin peşini bırakmaz ve öğrendikleri onu dehşete düşürür.

KADİR’İN HAYALİ BOZULDU, O GÖREN MELEK VE DORUK!

Melek ile Doruk’u öpüşürken gören Kadir adeta yıkıldı. Bütün umutlar bir anda yok olur. Ozan ise Zeynep’in peşindedir. Zeynep’in kalbini çalacak bir planı vardır.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası