Kılıçdaroğlu’nun uyuşturucu iddiasına bir tepki daha: Hakkımızı helal etmiyoruz

Başkanlığın toplumsal medya hesabından meydana getirilen paylaşımda, Narkotik Suçlarla Savaşım Daire Başkanlığı ekiplerinin uyuşturucu mücadelesinde dünyanın parmak ısırdığı başarılar elde etmiş olduğu açıklandı.

Ekiplerin bir tek bu yıl 198 bin 94 uyuşturucu operasyonu yaptığının, 252 bin 590 şüpheliyi yakaladığının ve bunlardan 22 bin 136’sının tutuklanmasına vesile bulunduğunun vurgulandığı paylaşımda, şunlar kaydedildi:

“Tonlarca narkotik maddeyi çocuklarımıza ulaşmadan engellemiş olan, ülkemiz sokaklarını temizleyebilmek için ailelerinden, kendilerinden feragat eden ve tüm bu tarz şeyleri verilen her türlü destek ve irade yardımıyla yapabilen kolluk birimleri ve narkotik polisleri olarak, tarafımıza atılan dış destekli iftiraları asla kabul etmiyor, hakkımızı helal etmiyoruz.”

Paylaşımda, Dünya, Avrupa ve Türkiye’de “Genel Nüfusta Madde Kullanım Yaygınlığı” ve “Madde Bağlantılı Ölümler” başlıkları altında verileri gösteren grafikler ile Avrupa ve Türkiye’de uyuşturucu madde yakalamalarının sayılarına yer verildi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası