Kerem Aktürkoğlu’ndan Galatasaray’a çok ağır darbe! Faturası dudak uçuklattı

Galatasaray’da Kerem Aktürkoğlu’nun formasını tehlikeye sokabilecek bir geçirme gelişmesi yaşandı. Bu sürem büyük bir düşüş yaşayan Kerem Aktürkoğlu’nun sarı-kırmızılılara faturası ağır olurken, Cengiz Ünder ve Eden Hazard’ın adı gündeme geldi.

KEREM AKTÜRKOĞLU, BU SEZON KAYIPLARA KARIŞTI

Geçen sürem Galatasaray’ın yıldızlarından önde gelen Kerem Aktürkoğlu, bu sezona istediği benzer biçimde başlayamadı. Sarı-kırmızılılarda beklentilerin oldukca uzağında bir sürem geçiren Kerem Aktürkoğlu, eleştirilerin hedefi olurken geleceği de münakaşa mevzusu oldu.

GALATASARAY’A PAHALIYA PATLADI

Kerem Aktürkoğlu, geçtiğimiz sürem sergilediği performansla birçok Avrupa ekibinin gündemine gelmiş, 20 milyon euro benzer biçimde yüksek rakamlar konuşulmuş sadece Galatasaray, yıldız oyuncuyu satmaya sıcak bakmamıştı. Ulusal oyuncuya geçtiğimiz sürem kadar Avrupa’dan ilgi gösterilmezken, güncel piyasa kıymeti de 16.5 milyon eurodan 13 milyon euroya kadar geriledi.

KEREM AKTÜRKOĞLU’NU YIKAN TRANSFER İDDİASI

Kerem Aktürkoğlu, bu sürem performansıyla hayal kırıklığına uğratırken ulusal oyuncuyu yıkan bir geçirme iddiası gündeme geldi. Galatasaray’ın Cengiz Ünder ve Eden Hazard’ı ekibine katmak istediği ileri sürüldü. Sarı-kırmızılıların sürem sonunda iki yıldızı geçirme etmek için yoğun mesai harcamış olduğu iddia edildi.

BU SEZONKİ PERFORMANSI

Kerem Aktürkoğlu, bu sürem Galatasaray formasıyla 13 resmi maçın 10’unda ilk 11’de yer aldı. Toplam 839 dakika süre alan 24 yaşındaki ulusal oyuncu, bu karşılaşmalarda 3 gol ve 1 asistle takımına katkıda bulunabildi.

Yıldız Gazetesi

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası