Gecenin Ucunda 14. Bölüm full izle Star Tv! Gecenin Ucunda 14. Bölüm izle tek parça!

Gecenin Ucunda 14. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Peride Celal’in aynı isminde romanından uyarlanan dizinin yönetmenliğini Sulh Erçetin üstlenirken; senaristliğini ise Başar Başaran ile Emre Özdür kaleme alıyor. Gecenin Ucunda 14. Bölümde Mcide, Nermin’in Kazım’dan hamile bulunduğunu öğrenird. Kazım, Macide’yi tekrardan kazanmanın bir yolunu bulabilecek mi? Yoksa Macide bu ağır yalandan sonrasında Kazım’a olan itimatını tamamen yitik mı edecek? Kazım, Nini’ye boşanmak istediğini söyler. Nini bu karara iyi mi bir tepki verecek? Gecenin Ucunda 14. bölüm full izle tek parça!

GECENİN UCUNDA 14. BÖLÜM İZLE!

Masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ her çarşamba Yıldız’da…

GECENİN UCUNDA 14. BÖLÜM ÖZETİ

Gecenin Ucunda dizisinin 14. Bölümünde Macide ve Kazım’ın evlilik haberi, her insanın hayatında bomba tesiri yaratmıştır. Fakat aslolan bomba, aşktan gözleri kör olan ikilinin tutku dolu ilişkisine düşmüştür.

Nermin’in hamileliğinden oldukca fena bir halde haberdar olan Macide, Kazım’a karşı oldukca öfkelidir. Kazım ise Macide’nin öfkesini dindirmek için çabalamaktadır.

Macide pek ikna olacak benzer biçimde görünmese de yalı içindeki savaşını devam ettirecek, Nermin ve Berrin’e karşı tutumuna tam gaz devam edecektir.

Bunca mücadelenin içinde Kazım, Macide’yi tekrardan kazanmanın bir yolunu bulabilecek midir? Yoksa Macide bu ağır yalandan sonrasında Kazım’a olan itimatını tamamen yitik mı edecektir?

TMC Film ile Kadir Doğulu’nun sahibi olduğu ÂLİM yapımın otak yapımcılığını üstleneceği Gecenin Ucunda dizisi Peride Celal’in Gecenin Ucunda kitabında uyarlandı.

GECENİN UCUNDA OYUNCULARI

Neslihan Atagül (Macide İnce)

Kadir Doğulu (Kazım Işık)

Kerim İlhan (Can Pekdemir)

Levent Özdilek (Tunç Kanbey)

Özge Özder (Sara Kohen)

Sarp Levendoğlu (Ahmet Işık)

Seyda Bayram (Handan)

Şencan Güleryüz (Zafer Pekdemir)

Tuba Ünsal (Nermin Işık)

Tugay Bahşi (Korkut)

Zuhal Olcay (Berrin Işık Kanbey)

Aleyna Özgeçen (Yasemin Kanbey)

Ayhan Kızılsu (Mehmet)

Aysun Metiner (Ferah)

Bertan Asllani (Cihangir Işık)

Bestemsu Özdemir (Serra Pekdemir)

Burcu Altın (Arzu Ünler)

Ebru Aykaç (Şermin İnce)

Gonca Yakut (Nil)

Hazal Şenel (Simin Tezer)

Kaan Taşaner (Mert Öndeş)

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası