Duy Beni 16. Bölüm izle tek parça! Duy Beni 16. Bölüm full izle (son bölüm)

Duy Beni, 16. Bölümüyle seyircisini entrika dolu sahnelerle karşıladı. Başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Murat Daltaban benzer biçimde adlar yer almış olduğu Duy Beni 16. Bölümde Leyla’nın kaybolmasıyla ilgili şüpheler Kanat üstünde yoğunlaşırken Ekim onun yanında yer alır. Kanat’ın evinde beraber araştırma yaparlar ve Ekim Kanat’ı polis baskınından kurtarmış olur. Duy Beni son bölümde neler olacak? Duy Beni 16. bölüm full seyretme bağlantısı ve yeni bölümde yaşananlar.

DUY BENİ 16. BÖLÜM İZLE!

Yönetmenliğini Ali Balcı üstlendiği dizinin senaristliğini Makbule Kosif ele alıyor.

“Duy Beni” merak uyandıran hikayesi ve kuvvetli ekibiyle Perşembe akşamı Yıldız’da!

DUY BENİ 16. BÖLÜM ÖZETİ

Duy Beni 16. Bölümde Leyla’nın kaybolmasıyla ilgili şüpheler Kanat üstünde yoğunlaşırken Ekim onun yanında yer alır. Kanat’ın evinde beraber araştırma yaparlar ve Ekim Kanat’ı polis baskınından kurtarmış olur. Bu sırada, Kanat’ın oldukca yakınındaki birinden şüphelenirler ve onu takip etmeye karar verirler.

Ekim ve Kanat’ın sabaha kadar otomobilde beraber vakit geçirdikleri gece birbirlerine bilmedikleri şeyleri anlatırlar ve duygusal anlamış olur yaşanır.

Derviş, Sevinç’yle yemeğe çıkar ve ona hayallerinden bahseder. Öte taraftan, çiftlik evinde gizlice yangın çıkarmak amacıyla hazırlık yapmaktadır. Bu yangının Leyla’yla bir ilgisi olduğu düşünülür.

Kanat, Leyla’nın bulunmuş olduğu yeri bulur ve tam harekete geçecekken gözaltına alınır.

Aziz, okuldakilere Leyla’nın yerini bulduğunu söyler, herkesi bir yat yolculuğuna çıkarır fakat bu seyahat, onlar için bir tuzaktan başka bir şey değildir.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası