Dünyanın önemli yüzücüleri Antalya’da kamp yapacak

Gloria Sports Arena’dan yapılan açıklamaya göre LEN ile Gloria Sports Arena arasında iş birliği anlaşması imzalandı.

Yıl boyunca LEN antrenörlük ve hakemlik seminerlerine ev sahipliği yapacak olan Antalya’daki Gloria Sports Arena, 52 LEN üyesi ülkeden yüzme, artistik yüzme, açık deniz, kule atlama ve sutopu branşlarında faaliyet gösteren federasyonlara saha denemelerinde özel fırsatlar sunuyor. sağlayacak.

Gloria Sports Arena Sporcu Sağlığı ve Performans Merkezi, bireysel test, analiz ve antrenmanları destekleyerek sporcu performansına katkı sağlayacak. Bu kapsamda Avrupa Su Sporları Performans Enstitüsü projesi de hayata geçirilecektir.

Yapılan anlaşma ile Gloria Sports Arena, “LEN Akredite Spor Bilimleri ve Yüksek Performans Merkezi” ve “LEN Akredite Kamp Merkezi” unvanlarını da aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Gloria Sports Arena CEO’su Elif Özdemir, LEN Başkanı Antonio Silva, LEN Başkan Yardımcısı ve Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı Erkan Yalçın ile yaptıkları görüşmelerde birçok fikir paylaştıklarını söyledi.

Görüşmede kısa ve orta vadede hayata geçirecekleri birçok önemli projenin temellerini attıklarını vurgulayan Özdemir, “Birinci önceliğimiz Avrupa Su Sporları Performans Enstitüsü projesi olacak. Sporcularımızı birçok alanda desteklemeye devam edeceğiz.” çok heyecanlandığımız l kurumla.” cümleleri kullandı

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası