Cumhurbaşkanımız Türkiye Yüzyılının birinci cumhurbaşkanı olacak

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Elbistan’da düzenlenen “Teşekkür Toplantısı”nda konuşan Kirişci, AK Parti’nin dünyaca ünlü bir siyasi parti haline geldiğini söyledi.

AK Parti’nin millet tarafından kurulduğunu belirten Kirişci, milletin sözünü dinleyen siyasi partilerin AK Parti önderliğinde Cumhur İttifakı’nda buluşarak kendilerini ifade ettiklerini söyledi.

Türkiye’de 85 milyonun tamamına hizmet etmeyi çok sevdiklerini, aşk ve şevkle çalışan bir siyasi hareket olduklarını kaydeden Kirişci, “Bizim siyasetimiz çalışma ve hizmet siyasetidir. Bunlar ayrıdır, hepsi bizimdir.” “Vatandaşların hepsine hizmet veriyoruz.” dedi.

Millet İttifakı’nda çok sayıda siyasi parti olduğunu vurgulayan Kirişci, şunları kaydetti:

“Tanrı aşkına, toplanmayan taraf kaldı mı? Hayır. Millet İttifakı denen bu utanç verici ittifakta taraf kaldı mı? Hayır. Kim kaldı? kendisini destekleyeceğini açıklayınca şapkası düştü ve kel görüldü. Ümit Efendi çabucak yolunu buldu. Kendisini Kandillilerle beraber götüren Kemal’in yanında olduğunu duyurdu. Bu doğru? Bire bir aynı. Burada dışarıda bırakıldı ve şimdi dahil edildi. Şimdi önümüzde bir 28 Mayıs var. Seçimler önemli mi? Evet ama yüzde 51 ile seçilmiş olmak artık bizi kesmiyor” dedi.

28 Mayıs gecesi Millet İttifakı’nın siyaseten gömüleceğini kaydeden Kirişci, şöyle devam etti:

“Cenazeye karışmayacağız. Bir rezalet akdi var, buna ahit denir, yoksa aralarında defnederler. Eline küreği alan diğerine atar ama bizden uzak durur.” Allah’ın izniyle 2023 yılı Türkiye’nin asrı, yeni bir asır, şevk ve motivasyonla başlayacak.28 Mayıs’ta başmührünü alacak.İstanbul’un fethi 29 Mayıs.Cumhurbaşkanımız ve ilk cumhurbaşkanımız olacak. 5 yıllık bir süre için Türkiye’nin asrının, 2028 yılına kadar, “Zulüm 1453’te başladı. Hayırlı olsun diyeceğiz” diyenlere inat.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası