Christoph Daum’dan kötü haber geldi! Kanser teşhisi kondu

Türkiye’de bir dönem Beşiktaş ve Fenerbahçe’de vazife meydana getiren Alman teknik direktör Christoph Daum, kendisine kanser teşhisi konulduğunu duyurdu.

Daum, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda, futbolseverlere yönelik bir bildiri yayımlayarak, “Bir rutin denetim çerçevesinde kanser teşhisi konulduğu için son aylarda kamuoyundan çekilmek zorunda kaldım. O zamandan beri CIO Köln’de Prof. Dr. Jürgen Wolf ve ekibinin güvenilir ellerinde bulunuyorum” ifadelerini kullandı.

Tedavi sürecinin iyi gittiğini belirten Daum, “Beni iyi tanıyorsunuz. Ben bir savaşçıyım ve bu zorlukla iyimser bir halde ve tüm gücümle savaşım edeceğim. Bu yüzden mümkün olan en kısa sürede iyileşmek için şimdi hususi yaşama ihtiyacım olduğuna saygı duymanızı rica ediyorum. Pozitif mesajlarınızdan mutlu oluyorum ve desteğiniz için teşekkür ederim.” görüşlerine yer verdi.

Daum, ek olarak erken teşhis için her insanın zamanında muayene yaptırması yönünde çağrıda bulunmuş oldu.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası