Cesedi sahilde bulunmuştu! Kimliği tespit edildi

Giresun’un Bulancak ilçesi Küçüklü köyü sahilinde vatandaşlar tarafınca cesedi bulunan kişinin meydana getirilen araştırmalar sonunda Trabzon nüfusuna kayıtlı Hüseyin Komaralp olduğu belirlendi.

Bulancak ilçesi Küçüklü köyündeki Küçüklü Plajı’nda, sahilde hareketsiz yatan kişiyi fark edenler, durumu 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirmesi üstüne vaka yerine jandarma ve sıhhat ekipleri sevk edildi. Sıhhat ekibinin kontrolünde adam kişinin yaşamını kaybetmiş olduğu belirlenirken, kimlik tespiti için de emek harcamalar başlatıldı. Meydana getirilen araştırmalarda ölen kişinin Trabzon nüfusuna kayıtlı Hüseyin Komaralp olduğu belirlendi. Komaralp’in ölümüne ilişkin başlatılan soruşturma ise devam ediyor.

Öte taraftan Komaralp’ın ölümüne ilişkin yakınları ise Hüseyin Komaralp’ın ölümünden bigün ilkin İstanbul’a gitmek istediğini sadece bileti alınan otobüse binmediğini öğrendiklerini sadece telefon kullanmadığı için kendisine de ulaşamadıklarını ileri sürdü.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası