Canlı yayını terk etti… Fondaş medyada Kılıçdaroğlu’nu terleten soru!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ABD Birleşik Devletleri gezisi esnasında yaşanmış olan ‘yitik 8 saati’ şaibesini koruyor. Öteki taraftan İngiltere’ye giden Kılıçdaroğlu, CHP’nin fonladığı malum KRT’ye bu ülkeden canlı yayınla bağlandı ve garip bir sahne meydana geldi. Kılıçdaroğlu, sunucudan “İngiltere’de de ABD’deki yitik 8 saat benzer biçimde bir durum yaşanır mı?” sorusu erişince ilkin bozuldu peşinden yayından ayrıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ekim ayının başlangıcında gerçekleştirdiği ‘şaibeli’ ABD ziyareti sonrası bu kez İngiltere’ye gitti.

BİLİM ÇEVRELERİ VE YATIRIMCILARLA BİR ARAYA GELECEĞİ SÖYLENDİ!

CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İstanbul Milletvekili Yunus Emre, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, CHP Gençlik Kolları Başkanı Gençosman Killik, CHP Denizli gençlik kolları üyesi Gamze Kaya ile beraber Londra’ya giden Kılıçdaroğlu’nun 1-5 Kasım tarihleri arasındaki İngiltere ziyaretinde bilim ve teknoloji çevreleri ve yatırımcılar ile bir araya geleceği açıklandı.

Öte taraftan CHP Genel Balkanı Kemal Kılıçdaroğlu ziyarette bulunmuş olduğu İngiltere’den partisinin fonladığı KRT kanalına canlı olarak bağlandı. Bu bağlantı esnasında garip bir sahne yaşandı.

SORUYU DUYUNCA BOZULDU YAYINDAN AYRILDI

Sunucu Cenk Kerimoğlu, Kılıçdaroğlu’nun dört gözle beklenen ve gizemini sakınan ABD’deki sır 8 saatini de hatırlatarak “Bu kez başka bir adaya gitme benzer biçimde bir durum olur mu?” diye sordu. Kılıçdaroğlu bu probleminin peşinden kısa bir sessizlik yaşadı. Bozulmuş olduğu yüz hatlarından belli olan Kılıçdaroğlu, peşinden ‘Ben şimdilik iyi akşamlar diyeyim’ sözleriyle yayından ayrıldı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası