Bir aptal varsa o benim

UEFA Avrupa Ligi’nde 3-0 öne geçmelerine rağmen Fenerbahçe ile 3-3 berabere kalan Rennes’de teknik direktör Bruno Genesio, maç sonunda konuştu.

İki maçta da Fenerbahçe’nin geri dönüşleri sorulan Genesio, “Taktik sebebiyle değil, Fenerbahçe’deki sistem ve oyuncu değişimleri sebebiyle bu oldu.” dedi.

Takımın kaptanlarından Benjamin Bourigeaud’in, “Oldukca yanlış, oldukça yanlış! 3-0 üstünlüğü koruyamadık, aptalız!” sözlerini de yorumlayan Genesio, “Teknik direktör benim, kararları ben alıyorum. Bir aptal var ise, ilk olarak o benim.” ifadelerini kullandı.

Genesio, “Oldukca minik ayrıntılar kimi zaman oldukça ehemmiyet kazanabiliyor. Kazanabilirdik fakat oldukça minik ayrıntılar yüzünden kaybettiğimizi düşünüyorum. Daha kesin olabilirdik. Grup liderliğini şimdiden kestirmek zor. Oldukca güç, son maçı bekleyeceğiz. Son maçlarda her şey mümkün olacaktır.” diyerek sözlerini noktaladı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası