Ben Bu Cihana Sığmazam 7.bölüm izle tek parça! Ben Bu Cihana Sığmazam 7 bölüm izle full hd!

Ben Bu Cihana Sığmazam 7. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Atv’de gösterilen dizinin yeni bölümünde Cezayir bir çatışma esnasında öncesiz düşmanı Durağan(durgun)’in oğlunu öldürür. Durağan(durgun), “Cezayir Türk’ü kendi ellerimle gebertip, cesedini kül edeceğim” diyerek intikam yemini eder ve Cezayir’e de evlat acısı yaşatmadan ölmeyeceğim der. Ben Bu Cihana Sığmazam 7. Kısmı seyretmek için haberimizdeki bağlantıya tıklayın. Ben Bu Cihana Sığmazam 7 bölüm izle full hd tek parça!

BEN BU CIHANA SIĞMAZAM 7. BÖLÜM IZLE TEK PARÇA!

Yapımı Güzel Adamlar Medya’ya ilişik olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yapımcılığını Oktay Kaynarca, Seyfi Şahin ve Onur Tan üstüne alıyor.

BEN BU CIHANA SIĞMAZAM 7. BÖLÜM ÖZETİ

Ben Bu Cihana Sığmazam, yeni bölümüyle ekrana geldi. Yeni bölüme Aksiyon sahneleri damga vururken Durağan(durgun) karakterinin acımasızlığı da gözler önüne serildi.

Atv’nin sürükleyici dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 7. bölümünde; Lokman’ın cenazesi adeta gayrimeşru aleminin tüm ağır toplarıyla, Güvenlik’in karşı karşıya geldiği bir törene dönüşür.

Cezayir, 15 senelik hapis cezasını doldurup dışarıya çıkan kadim dostu Ekabir’i ziyarete gider.

Melike, babasına tesbih armağan eden Asım Kaptan’la tanışmak ister. Cezayir, onu Asım’ın mekanına götürdüğünde kendilerini bir çatışmanın içinde bulurlar.

Cezayir bu sırada kendisine ateş açmakta olan birini öldürür fakat bu öldürmüş olduğu şahıs Cezayir’in öncesiz düşmanı Durağan(durgun)’in oğlu çıkar.

Durağan(durgun), intikam yemini eder ve “Cezayir’e de evlat acısı yaşatmadan ölmeyeceğim” der.

Durağan(durgun)’e karşı, Cezayir, Asım ve Ekabir’le bir ittifak kurabilmenin yollarını arar.

Firuze’nin halası Zeliha’nın Bosna’dan çıkıp gelmesi başta Elmas olmak suretiyle tüm ailenin huzurunu kaçıracaktır.

Lokman’ın cenazesindeyse Leyla ile Firuze bir kez daha karşı karşıya geldi. Son karşılaşmalarında birbirlerine ‘racon’ kesen iki kadının yeni karşılaşmasında neler olacağı merak mevzusu haline geldi.

Tüm aile, Leyla’nın Firuze’yle ne konuştuğunu merak etmektedir. Leyla onlara kararını açıkladığında hepsi mutlu olacaklardır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 7. BÖLÜM ÖZET

Cezayir Türk’ün ofisi, denizden saldırıya uğradı. Asım Kaptan, Cezayir’in yanında saldırıya uğradı.

Cezayir ve dostları, saldırıya anında karşılık verdi. Cezayir’in burada vurmuş olduğu şahıs Durağan(durgun)’in oğluydu.

Yaşananların peşinden Durağan(durgun), intikam için harekete geçti.

Cezayir, Firuze’nin karnındaki bebeği aldırmak istediğini Leyla ile paylaştı. Firuze, Cezayir’den bazı ikazlar aldı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası