Bankalar ne zaman açılacak, Çarşamba günü açılacak mı?

Bankalar ne zaman açılacak, Çarşamba günü açılacak mı?

Kurban Bayramı 9 Temmuz’da başladı ve dört gün boyunca devam edecek. Bayramda bankaların kapalı olmasından dolayı işlemler bayram sonrasında yapılacak. Ancak bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla birlikte bankaların durumu merak edildi.

Konuyla ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz gün Kabine toplantısı sonrası Kurban Bayramı tatilinin dokuz güne çıkarıldığını açıkladı. 9 Temmuz’da başlayacak olan Kurban Bayramı, 13 ve 14 Temmuz’un idari izin kapsamına alınmasıyla dokuz güne çıkıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kritik Kabine Toplantısı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kurban Bayramı’nın takip eden günler ile 15 Temmuz arasındaki çarşamba ve perşembe günlerinin idari izin kapsamına alınacağını sizlerle paylaşmak istiyorum.” dedi.

BANKALAR NE ZAMAN AÇILACAK, ÇARŞAMBA GÜNÜ AÇILACAK MI?

Bayramda bankaların açık olup olmadığı araştırılıyor. Kurban Bayramı tatili 8 Temmuz günü öğleden sonra başladı. 9 Temmuz ise bayramın birinci günü oldu. Yılın ikinci dini bayramı dört gün boyunca devam edecek. Bankalar resmi tatillerde hizmet vermiyorlar. Bankalar 13-14 Temmuz tarihlerinde hizmet vermeye devam edecek.

Kurban Bayramı mesajları 2022... Kısa, anlamlı, kurumsal ve komik Kurban Bayramı mesajı, sözleri

Kurban Bayramı mesajları 2022… Kısa, anlamlı, kurumsal ve komik Kurban Bayramı mesajı, sözleri

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası