Balya Pres Makinası Fiyatları

Balya Pres Makinası

Balya pres makinası tasarımına göre 6 ton ile 200 ton arasında basınç kuvveti uygulayabilecek şekilde tasarlanabilmektedir. Boyutları ve hızları ihtiyaç durumuna özel olarak üretilebilir. Uygulama alanları içerisinde kağıtlar, pet şişeler, plastik atıklar, tahta atıklar, tenekeler, elyaf ve giyim ürünlerinin preslenmesi olarak sıralanabilmektedir. Balya pres makinası isteğe göre otomatik, yarı otomatik ve otomatik olmayan(manuel) seçenekleriyle üretilebilmektedir.

Çeşitli coğrafi özelliklere bağlı olarak ve çeşitli sanayi faaliyetlerine göre kentsel katı atıklar farklılık gösterebilmektedir. Balya pres makinasının seçimi yapılırken kullanılmak istenen bölgedeki katı atıkların tespitinde özellikle bölgenin sosyo-ekonomik durumu göz önünde bulundurularak yapıldığında çok değişken özelliklerin tercih edildiği görülmektedir.

Katı atıkların bir çoğu inorganik malzemelerden yapılan ve geri dönüştürülebilmesi mümkün bir ekipman seti ile yapılmaktadır. Bunun dışında kalan malzemeler ise işlenmesi mümkün olan organik atıkları oluşturmaktadır. Balya pres makinası kullanımında ise girdiği atığının önceden araştırılarak belirlenmiş olması geri dönüşüm tesislerinin optimum şekilde boyutlandırılmasını sağlamaktadır. Böylelikle karlılık oranı en üst düzeye çıkarılabilmesi mümkündür.

Endüstriyel bağlamda balya pres makinası olarak iki tip söz konusudur. Bunların ilki dikey balya pres makinası diğeri ise yatay balya pres makinesidir. Dikey balya pres makinası ise makinenin yanında dikey olarak çalışan bir hidrolik kol mevcuttur. Yatay balya pres makinasında ise yatay olarak çalışan bir hidrolik kol bulunmaktadır.

Balya Pres Makinası Fiyatları ve Detaylı bilgi için: https://www.premiumcevresystem.com/

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası