Bakan Yardımcısı Pakdil, Kahramanmaraş’ta kitap fuarını ziyaret etti

Pakdil, Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde 14 Ekim’de oluşturulan fuarda çeşitli yayınevlerine ilişkin stantları inceledi, yazar, ozan ve vatandaşlarla söyleşi etti.

Nihat Pakdil, gazetecilere yapmış olduğu açıklamada, çeşitli temaslarda bulunmak suretiyle geldiği Kahramanmaraş’ta ilk olarak 8. Göksun Elma Festivali’ne katıldığını, arkasından kentteki bazı kurumları ziyaret ettiğini belirtti.

Gün süresince verimli bir program geçirdiklerini dile getiren Pakdil, “Bu biçim programları biz Türkiye’nin her yerinde yapıyoruz. Çiftçilerimiz ve muhataplarımızla hep bir araya geliyoruz. Onların tekliflerini dinliyoruz. Birebir karşı karşıya gelmiş olarak yapacaklarımızı anlatıyoruz. Fazlaca başarıya ulaşmış bulduğumuz bir program. Bakanlık olarak bu programları gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Pakdil, getirdikleri bir takım yeniliği muhataplarına aracı kullanmadan ilettiklerini, onların da düşünce ve katkılarını aldıklarını söyledi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası