Bakan Koca’dan Binali Yıldırım’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama

Bakan Koca, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, “Azerbaycan’da trafik kazası geçiren Binali Yıldırım, bugün Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’ne geldi. Saçlı derideki doku kaybı sebebiyle, doku nakli ameliyatı başarı göstermiş şekilde yapılmış oldu. Süreçte yanındaydım. Cumhurbaşkanı’mızla kendisini ziyaret ettik. Sizlere selamları var.” ifadelerini kullandı.

Koca, paylaşımında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile beraber Binali Yıldırım’ı hastanede ziyaret ettikleri fotoğrafa da yer verdi.

– Şamil Fark vücudundaki kırıklar sebebiyle tedavi altında

Toplumsal medya hesabından, aynı kazada yaralanan AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Fark’ın sıhhat durumuna ilişkin de data veren Koca, “Azerbaycan’da Binali Yıldırım’la beraber bulunmuş olduğu araçta trafik kazası geçiren milletvekili arkadaşımız Şamil Fark, vücudundaki bazı kırıklar sebebiyle Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’nde tedavi altında. Genel durumu iyi. Yine ‘geçmiş olsun’ dileklerimi sunuyorum.” paylaşımında bulunmuş oldu.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası