Baba dizisi 20. bölüm izle tek parça! Baba 20. Bölüm full izle!

Baba dizisi, 20. bölümüyle Show Tv’de ekrana geldi. Başrollerinde Haluk Bilginer, Haluk Bilginer, Ayda Aksel, Tolga Sarıtaş, Hakan Kurtaş ve Özge Yağız’ın yer almış olduğu Baba dizisinin 20. bölümünde Kadir ve Firuze arasındaki tehlikeli yakınlaşma birazcık daha ilerler fakat Kadir, karşısına çıkan fazlaca daha büyük bir sorunla savaşım etmek zorunda kalır. Baba dizisi 20. Bölüm seyretme bağlantısı ve yeni bölümde yaşananlar… Baba 20. Bölüm full izle!

BABA 20. BÖLÜM FULL İZLE!

Baba 20. Bölümde Büşra’nın kocası Ahmet’in geldiğini gören Kadir, Güvenilir’e aynı çatıda olmak istemediğini söylerken öfkesine hakim olmakta zorlanır.

BABA 20. SON BÖLÜM İZLE (PUHUTV)

Baba 20. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Baba 20. bölümde Güvenilir’i katliam şüphelisi olarak arayan polis Çöpköy’e baskın düzenleyince, babasını korumak isteyen Kadir, asla istemediği bir şey yapmak zorunda kalır.

Güvenilir’le ilgili mühim bir sırrı öğrenen Selahattin, bunu koz olarak kullanıp Kadir’i iyice köşeye sıkıştırır.

Babasının bulunmasından sonrasında ailesi ile yavaş yavaş buzları eriten Servet, fazlaca güvenilmiş olduğu birinden ağır bir darbe alır.

Güvenilir’i ararken yapmış olduğu hata ile yüzleşen İlhan, Büşra’ya tekrardan yaklaşabilmek için sürpriz bir hamlede bulunur.

Kadir ve Firuze arasındaki tehlikeli yakınlaşma birazcık daha ilerler fakat Kadir, karşısına çıkan fazlaca daha büyük bir sorunla savaşım etmek zorunda kalır.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası