Arka Sokaklar 634. Bölüm izle full izle! Arka Sokaklar son bölüm tek parça izle!

Kanal D’nin beğenilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümüyle ekrana geliyor. Arka Sokaklar 634. bölümde Uyuşturucu kartelinin adamları Hüsnü’nün evine gelir ve eve benzin döker. İçeride Hüsnü ve ailesi vardır. Arka Sokakların son bölümünde; Hüsnü ve ailesi bu saldırıdan kurtulabilecekler mi? Arka Sokaklar 634. Bölüm izle full izle!

ARKA SOKAKLAR 634. BÖLÜM FULL İZLE

Kanal D’nin her cuma akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen fenomen dizisi Arka Sokaklar, bu hafta 634. kısmı ile seyirci ile buluşacak.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Erler Film Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un senaristliğini yazdıkları ve Orhan Oğuz’un yönetmenliğini yapmış olduğu Kanal D’nin efsaneleşmiş dizisi Arka Sokaklar’da coşku hız kesmeden devam ediyor… Dizinin ekrana gelecek yeni bölümünün özeti ise şöyleki;

Mahallesinden komşu olan Şahin’in planları Suriyeli Amina’nın başına dertler açmıştır. Amina bu dertlerle uğraşırken, Rıza Baba’nın ona bir sürprizi olacaktır.

Ekibimizin uyuşturucu baronu Kadem için hazırladığı bir operasyon vardır. Kadem bu operasyon karşısında zor durumda kalıp intikam yemini edecektir.

Figen, kızını öldüren Tayyar’dan torunlarını almak için her yolu deneyecektir. İki minik evladı sıkıntılı bir seyahat beklemektedir.

Hüsnü’nün kızı Şule, arkadaşlarının yanında işe adım atar. Fakat çalışmış oldukları yerde başlarına beklenmedik işler açılacaktır.

Nazlı ve yeni doğan bebeğini ciddi bir tehdit beklemektedir. Acımasız amcası onlara eziyet edecek, nazlı amcasından kurtulmak için savaşım verecektir.

HÜSNÜ VE AILESI ÖLÜMLE BURUN BURUNA!

Uyuşturucu kartelinin başındaki Kadem, kardeşinin öcünü almak için harekete geçer. Adamları Hüsnü’nün evine gelir ve eve benzin dökmeye başlarlar.

İçeride Hüsnü ve ailesi vardır ve benzin kokusunu onlar da alır. Kadem, emri verir. Hüsnü ve ailesi bu saldırıdan kurtulabilecekler mi?

RIZA BABA VE EKIBINDEN KADEM’E OPERASYON!

Hüsnü’den intikam almak isteyen Kadem, adamlarını Hüsnü’nün evine gönderir. Kendisine ve ailesine pusu kurulacağını haber alan Hüsnü ve ekip, Kadem’in adamlarını etkisiz hale getirir. Rıza Baba ve ekibi, yaptıkları operasyonla Kadem’i gözaltına alırlar.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası