Alparslan Büyük Selçuklu 32. Bölüm izle tek parça! Alparslan Büyük Selçuklu 32. Bölüm full izle son bölüm!

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 32. bölümüyle TRT1’de ekrana geldi. Yeni sezonda da fırtınalar estirmeye devam eden Alparslan Büyük Selçuklu’nun son bölümde Grigor, Razeen’in Alparslan için çalıştığını öğrenmiş, kızını ve karısını rehin tutarak artık kendisi için çalışmasını kati bir üslupla istemişti. Razeen Alparslan’a ihanet edecek mi? İşte Alparslan Büyük Selçuklu 32. bölüm full seyretme Youtube bağlantısı ve son bölüm özeti. Alparslan Selçuklu son bölüm izle tek parça (32. bölüm)

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 32. BÖLÜM İZLE

ALPARSLAN SELÇUKLU SON BÖLÜM ÖZETİ

Alparslan ve Seferiye’nin düğününde Seferiye’ye bir suikast girişimi olmuş, Alparslan bu suikastı son anda engellemişti.

Suikastçı bu işin arkasında Yınal’ın bulunduğunu söyleyerek Yınal’ı zan altında bıraktı. Bu birlikteliği başından beri istemeyen Yınal bu şekilde bir işe kalkıştı mı? Yoksa Yınal adını ortaya atılarak gerçek suçlu kendini gizlemeye mi çalışıyor?

Alparslan bu meselenin peşine düşecek ve perde arkasını araştıracak. Düğün suikastının kendisine yıkılması sebebiyle şaşkın, öfkeli ve hırsla dolu olan Yınal, bu kara çalma karşısına ne meydana getirecek?

Yalnızca suikastçının değil, silahı meydana getiren Buharalı ustanın da onun adını zikretmesi Yınal’ı daha da zor duruma sokacak. Yınal kendini aklayabilecek mi? Öke, Yınal’ı bu çetin imtihandan kurtarmak için neler meydana getirecek?

Grigor, Razeen’in Alparslan için çalıştığını öğrenmiş, kızını ve karısını rehin tutarak artık kendisi için çalışmasını kati bir üslupla istemişti.

Razeen bu teklif karşısında ne meydana getirecek? Ailesini korumak için Alparslan’a ihanet edecek mi?

Grigor, düğündeki suikastın arkasında kendisinin bulunduğunu gizleyebilecek mi?

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası