Alem FM 29 yaşında!

Tüm Türkiye’ye gösterim yaparken, canlı gösterim aracı ile de karış karış gezerek dinleyicileriyle buluşan Evren FM; genç, dinamik programcıları ve keyifli gösterim akışı ile her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Evren FM’in 29. Yaş kutlamasında konuşma gerçekleştiren Evren FM Genel Gösterim Yönetmeni ve TürkMedya Radyolar Reklam Grup Başkanı Sibel Toprak Egemen, ‘Bugün oldukça duygulandığım bigün… Herkesi hep birlikte bir arada görmek beni oldukça mutlu etti. Evren FM 29 yaşlarında. 29 senenin, 22 yılını birlikte yürüttük. Ben burada yaşlandım diyebilirim. Evren FM oldukça kuvvetli. Şu sebeple 29 yılda değişimler, dönüşümler benzer biçimde birçok şey yaşadı. Türkiye değişti ve dönüştü fakat Evren FM hep kuvvetli kaldı. Geçmişten kopmadan gelecek ile bütünleşerek Evren FM daima gücüne güç katmaya devam edecek ve o günleri hep beraber o günleri göreceğiz.’ dedi.

Türkiye’nin ilk hususi radyolarından biri olmasının yanısıra, erişimi en yüksek hususi radyoların başlangıcında gelen Evren FM, İstanbul başta Marmara Bölgesi’nde 89.2, çoğunluğu 89.3 frekansından olmak suretiyle 42 ana merkezden tüm Türkiye’ye gösterim yapmaktadır.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası