Aldatmak 5. Bölüm full izle! Aldatmak son bölüm izle Youtube

Aldatmak 5. bölümüyle Atv’de ekrana geldi. Başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu’nun yer almış olduğu dizinin ekrana gelen son bölümünde Ozan, Oltan’a her şeyi anlatır. Oltan’ın Yenersoy Ailesi’ne karşı edinmiş olduğu bilgiler giderek artmakta ve tehlikeli bir duruma gelmeye başlamaktadır. Oltan, bu bilgiyi iyi mi kullanacak? Aldatmak 5. son kısmı seyretmek için haberimizdeki bağlantıya tıklayın. Aldatmak 5 bölüm full izle Youtube!

ALDATMAK 5. BÖLÜM FULL İZLE (ATV)

Aldatmak dizisi her perşembe saat 20.00’da Atv’de.

ALDATMAK SON BÖLÜM İZLE (YOUTUBE)

Tims&B Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Aldatmak dizisinin senaristliğini Ayfer Tunç kaleme alırken, yönetmenliğini ise Murat Saraçoğlu üstüne alıyor.

ALDATMAK 5. BÖLÜM ÖZETİ

Güzide, Oylum’un hapis cezasına tepki gösterince kendini nezarethanede bulur.

Hakim ve Yenersoy Ailesi içinde adli bir harp patlak verir. Bu süreçte Güzide, Sezai’den büyük destek görür. Kendisini kurtarmak için büyük çaba sarf edenler içinde, beklemediği bir isim de vardır.

Tolga ile yaşamış olduğu duygu yüklü bir andan sonrasında duygularına hakim olmaya çalışan Oylum için her şey daha da karmaşık hale gelir.

Tüm bunların içinde, Oylum bir dikkatsizliği sonucu foyasının ortaya çıkması tehlikesi ile karşı karşıya kalır.

Bir çıkmaza giren Ozan, Oltan’a her şeyi anlatır. Oltan’ın Yenersoy Ailesi’ne karşı edinmiş olduğu bilgiler giderek artmakta ve tehlikeli bir duruma gelmeye başlamaktadır.

Tarık, hususi hayatında dengeyi sağlamak için çırpınırken, Yeşim onun ilgisini tekrardan çekebilmek için oldukça daha fazlasını hayata geçirmeye hazırdır.

ALDATMAK OYUNCULARI

Vahide Perçin (Güzide Yenersoy)

Ercan Kesal (Ali Sezai Okuyan)

Mustafa Uğurlu (Tarık Yenersoy)

Cem Bender (Oltan Kaşifoğlu)

Yusuf Çim (Ozan Yenersoy)

Caner Şahin (Tolga Kaşifoğlu)

Feyza Sevil Güngör (Oylum Yenersoy)

Asena Girişken (Yeşim Denizeren)

Cem Sürgit (Umut Özgüder)

Meltem Baytok (Nazan Tokluca)

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası